Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Lajmerim"

Veliaj: Të presim sot kthimin e yjeve të Kombëtares

    Veliaj: Të presim sot kthimin e yjeve të Kombëtares

Barazimi i djeshëm në ndeshjen Hungari-Portugali hoqi shpresat për kualifikimin e mëtejshëm të Shqipërisë. Me eleminimin nga “Euro 2016”, lojtarët e Kombëtarës Shqiptare nisën dje përgatitjet për kthimin në Atdhe.

Lexo me Shume