Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "lajme"

Rusia: Trazirat në Turqi kërcënojnë stabilitetin rajonal

    Rusia: Trazirat në Turqi kërcënojnë stabilitetin rajonal

Ministria e jashtme në Rusi ka thënë se trazirat në Turqi kërcënojnë stabilitetin rajonal dhe ju bën thirrje autoriteteve  turke të zgjidhin situatën pa dhunë dhe brenda kuadrit të kushtetutës

Lexo me Shume

Përfundojnë hetimet për “Omega Pharma”, 4 shtetas në gjykim

    Përfundojnë hetimet për “Omega Pharma”, 4 shtetas në gjykim

Prokuroria e Tiranës dërgoi për gjykim 4 shtetas dhe subjektin “Omega Pharma” të implikuar në një skemë mashtrimi me ilaçet. Sipas prokurorisë, i pandehuri Nadir Çausholli dhe 3 punonjës të

Lexo me Shume

I vuri litarin në fyt nxënësit, policia: Veprim i shokëve, jo i mësueses

    I vuri litarin në fyt nxënësit, policia: Veprim i shokëve, jo i mësueses

Burime pranë Komisariatit të Policisë Dibër kanë deklaruar se ngjarja e ndodhur në Dibër nuk është veprim i mësueses, por i nxënësve. Policia, së bashku me drejtorin e shkollës 9-vjeçare

Lexo me Shume