Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "lajm"

Portalet paralajmërojnë qytetarët: Kujdes nga banka!

Portalet paralajmërojnë qytetarët: Kujdes nga banka!

Ditën e sotme, portalet jetaoshqejf.al dhe newsbomb.al kanë publikuar një lajm në lidhje me një nga bankat më të mëdha në Shqipëri, “Raiffeisen Bank”, ku paralajmërohen qytetarët e sidomos klientët

Lexo me Shume

Bora Kokëdhima: Fejohem në gusht. Nuk jua tregoj me kë!

    Bora Kokëdhima: Fejohem në gusht. Nuk jua tregoj me kë!

Stilistja Bora Kokëdhima e njohur me markën e saj “Savage” ka bërë të ditur disa detaje nga jeta e saj personale. Bëhet fjalë për fejesën e saj. Përmes një statusi

Lexo me Shume

Sulmohet një club gay në Florida, 50 të vdekur

    Sulmohet një club gay në Florida, 50 të vdekur

Në një club nate homoseksualësh “Pulse Club” në Orlando, Florida janë vrarë të paktën 20 persona dhe janë plagosur rreth 42 të tjera. Policia e Orlando-s  ka arritur të hyjë

Lexo me Shume

Silvio Berlusconi ndodhet në spital pas një problemi kardiak

    Silvio Berlusconi ndodhet në spital pas një problemi kardiak

Ish-kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi, është shtruar në spital pas një problemi kardiak. Ditën e hënë ish-kryeministri kishte shkuar në spitalin e “San Raffaele”  në Milano, për të bërë disa

Lexo me Shume

Shitet Aeroporti i Rinasit 90 milionë dollarë

    Shitet Aeroporti i Rinasit 90 milionë dollarë

Aeroporti i Rinasit i është shitur për rreth 90 milionë $ kompanisë kineze “ Every Global Airoport and Investment Fund” që është pjesë e “China Everbright”. Kjo kompani synon investimet në

Lexo me Shume