Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Lady Diana"

Truproja flet për marrëdhënien me Lady Diana dhe atësinë e Harry-t

    Truproja flet për marrëdhënien me Lady Diana dhe atësinë e Harry-t

Truproja e Princeshës së Uellsit, Diana, ka rrëfyer momente nga bisedat e tij me të, si i priti ajo akuzat  dhe si e plagosën atë gënjeshtrat e thëna lidhur me

Lexo me Shume