Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "la prova del Cuoco. Antonella Clerici"

Rai 1 – Moderatorja Antonella Clerici ndihet keq, braktis studion

    Rai 1 – Moderatorja Antonella Clerici ndihet keq, braktis studion

Një situatë e papritur ajo që i ndodhi paraditen e sotme moderatores së njohur italiane Antonella Clerici, gjatë emisionit të saj të gatimit “La prova del cuoco”, në televizionin Rai

Lexo me Shume