Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "La Gazzetta Dello Sport"

Edhe mediat italiane çmenden pas Alban Hoxhës

    Edhe mediat italiane çmenden pas Alban Hoxhës

“Kualifikueset e Champions League! Hoxha shënon me ‘cucchiaio’ e më pas pret 3 penallti!” Kështu nis artikulli që “La Gazzetta Dello Sport” i ka kushtuar fitores së bujshme të “Demave

Lexo me Shume