Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kylie Jenner"

(Foto) Ja shtëpia përrallore që Kendall Jenner bleu në Los Angeles

(Foto) Ja shtëpia përrallore që Kendall Jenner bleu në Los Angeles

Vetëm disa javë pasi Kylie Jenner lëvizi në një shtëpi të re në Los Angeles, motra e saj, supermodelja Kendall Jenner gjithashtu bleu një shtëpi të re. Ajo bleu rezidencën

Lexo me Shume

Veshja e Kylie Jenner në Coachella, e kopjuar

Veshja e Kylie Jenner në Coachella, e kopjuar

Veshja e Kylie Jenner në Coachella ishte një nga më të spikaturat. Të shtunën, ajo postoi në Instagram disa foto duke veshur bikini nga “Discount Universe” me shenjën e syrit

Lexo me Shume

Kylie Jenner në kopertinën e “Paper Magazine”

Kylie Jenner në  kopertinën e “Paper Magazine”

Çfarëdo mendimesh të keni rreth Kardashin- Jenner është e vështirë të mohoni faktin se janë një familje e të mbijetuarve. Fillimet e tyre nuk kanë nevojë të ripërsëriten por duhet

Lexo me Shume

Kylie Jenner në një video muzikore

    Kylie Jenner në një video muzikore

Kylie Jenner ka bërë një video për të prezantuar produktet e bukurisë. Kylie ka nxjerrë produktin e ri, shkëlqyese buzës, i cili do të jetë mbresëlënës. Ajo njoftoi për lançimin e

Lexo me Shume