Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kuzhin"

Smoothie me akullore

    Smoothie me akullore

Smoothie me akullore është një recetë e shpejtë dhe e shijshme për stinën e nxehtë të verës. Përbërësit: Gjysmë gote qumësht Gjysmë molle Disa kuba akulli 3-4 lugë akullore me

Lexo me Shume