Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kushte"

(Intervistë) Luiza Gega: Nuk kam asnjë mbështetje për Lojërat Olimpike në Rio

    (Intervistë) Luiza Gega: Nuk kam asnjë mbështetje për Lojërat Olimpike në Rio

Pas fitores të Medaljes së Argjendtë në Kampionatin Europian të Atletikës, atletja shqiptare është kthyer në Shqipëri, ku nuk iu rezervua një pritje madhështore, nuk kishte asnjë përfaqësues qeveritar. Në

Lexo me Shume

Acarohet Novak Djokoviç, akuzon gjykatësit për parregullsi në lojë

    Acarohet Novak Djokoviç, akuzon gjykatësit për parregullsi në lojë

Tenisti i njohur serb Novak Djokoviç ka reaguar ashpër pas humbjes së tij në përballje me kundërshtarin Andy Murray. Pas humbjes së tretë brenda këtij viti, ai deklaroi se është ndier i

Lexo me Shume

(FOTO) Skandaloze, ja si prodhohen lëngjet e frutave që konsumojmë

    (FOTO) Skandaloze, ja si prodhohen lëngjet e frutave që konsumojmë

Disa foto të shpërndara së fundmi në rrjetet sociale tregojnë qartazi prodhimin në kushte skandaloze të lëngjeve të frutave që ne konsumojmë. Çdo ditë ne konsumojmë ushqime dhe lëngje, pa

Lexo me Shume