Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kusheriri"

Kushëriri i ish-bashkëshortes të sulmuesit në Nice: Nuk ishte mysliman, me gjasa xhihadist

    Kushëriri i ish-bashkëshortes të sulmuesit në Nice: Nuk ishte mysliman, me gjasa xhihadist

Walid Hamou, kushëriri i ish-bashkëshortes së terroristit që kreu sulmin e djeshëm në Nice, shprehet për Mohamed Lahouaiej Bouhlel se ai nuk ishte një besimtar mysliman, ai pinte alkool, hante

Lexo me Shume