Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kurim"

3-vjeçari me kancer, nëna: Çdo qindarkë mund të shpëtojë djalin tim

    3-vjeçari me kancer, nëna: Çdo qindarkë mund të shpëtojë djalin tim

Tre vjeçari Dion është i vogli i familjes prej katër personash, i cili është diagnostikuar së fundmi me leucemi akute linfoblastika (LAL). Pas vizitave dhe shërbimit të Pediatrisë në QSUT,

Lexo me Shume