Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kurbin"

Aksidentoi katër persona, djali i kryebashkiakut të Kurbinit i fiksuar pas luksit

    Aksidentoi katër persona, djali i kryebashkiakut të Kurbinit i fiksuar pas luksit

Kevi Bardhi, djali i kryetarit të Bashkisë Kurbin, i cili akuzohet se ka aksidentuar katër persona për shkak të shpejtësisë të lartë me të cilën udhëtonte, është një tjetër i

Lexo me Shume

Kurbin, dërgohet për gjykim babai i deputetit Prenga

    Kurbin, dërgohet për gjykim babai i deputetit Prenga

Prokuroria e Kurbinit ka përfunduar hetimin dhe ka dërguar për gjykim kërkesën ndaj babait të deputetit Prenga, Ndue Prenga. Ky i fundit akuzohet për “Falsifikim dokumentesh” për shkak se nëpërmjet

Lexo me Shume

Konflikt për pronën, vritet me armë zjarri 50-vjeçari në Kurbin

    Konflikt për pronën, vritet me armë zjarri 50-vjeçari në Kurbin

Një atentat me armë zjarri është shënuar në fshatin Gallatë të Kurbinit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orën 15:00 të ditës së sotme, ndërkohë që ende nuk dihen arsyet.

Lexo me Shume