Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kuponi tatimor"

Kuponi tatimor, Tatimet nisin sot aksionin në zonat turistike

    Kuponi tatimor, Tatimet nisin sot aksionin në zonat turistike

Prej ditës së sotme, Ministria e Financave dhe Administrata Tatimore do të nisin një fushatë edukuese për kuponin tatimor në zonat turistike. Ministria e Financave ka bërë me dije se

Lexo me Shume