Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kupa e Amerikes"

Akordi Conmebol-UEFA: Kili do të ndeshet me fituesen e Euro 2016

    Akordi Conmebol-UEFA: Kili do të ndeshet me fituesen e Euro 2016

Kili, i saposhpallur kampioni i Kupës së Amerikës në njëqindvjeçarin e saj, do të përballet me fituesin e Kampionatit Europian që po zhvillohet në Francë, për të nxjerrë kështu Kombëtaren

Lexo me Shume