Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kundravajtje"

Aksidenti me 4 viktima, 36-vjeçari udhëtonte në kundërvajtje me mbi 150 km/orë

    Aksidenti me 4 viktima, 36-vjeçari udhëtonte në kundërvajtje me mbi 150 km/orë

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i shënuar orët e para të mëngjesit pranë mbikalimit të Sukthit, ku mbetën të vdekur katër të rinj. Burime të policisë bëjnë me

Lexo me Shume