Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kumanove"

Ndërtohen dy pishina për maqedonasit në Kumanovë, vijon diskriminimi ndaj shqiptarëve

Ndërtohen dy pishina për maqedonasit në Kumanovë, vijon diskriminimi ndaj shqiptarëve

Gazetari shqiptar Rijad Murati në Kumanovë shkruan për përurimin një ditë më parë të dy pishinave me standarde moderne. Ai bën me dije se investimi i komunës në ish-Republikën Jugosllave

Lexo me Shume

Vdekja e Almirit, shqiptarët hakmerren. Rrahin vëllanë e atij që përplasi 4-vjeçarin

    Vdekja e Almirit, shqiptarët hakmerren. Rrahin vëllanë e atij që përplasi 4-vjeçarin

Pak ditë pas ngjarjes së rëndë të shënuar në Kumanovë, ku 4-vjeçari shqiptar Almir Aliu humbi jetën si pasojë e përplasjes nga një mjet që drejtohej prej një shtetasi maqedonas,

Lexo me Shume

Publikohet video kur makina përplas 4-vjeçarin në Kumanovë (Pamje të rënda)

    Publikohet video kur makina përplas 4-vjeçarin në Kumanovë (Pamje të rënda)

Pamjet se si ka humbur jetën 4-vjeçari Almir Aliu janë bërë tashmë publike. Në videon e publikuar shihet se si familja Aliu përplaset nga automjeti, ku 4-vjeçari që mbeti i

Lexo me Shume