Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kultivuesit"

Punëtorët e hashashit në Thumanë, minorenë. Paguheshin 1 mijë lekë në ditë

    Punëtorët e hashashit në Thumanë, minorenë. Paguheshin 1 mijë lekë në ditë

Nga Anduena Llabani Punëtorët e hashashit në magazinën në Thumanë ishin minorenë që paguheshin 1 mijë lekë në ditë. Besmit Vathi ishte i pari nga 10 të arrestuarit që doli

Lexo me Shume