Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kulla e Fidelit"

(FOTO) Zhvendoset memoriali i Azem Hajdarit

    (FOTO) Zhvendoset memoriali i Azem Hajdarit

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Ndërtimi i “Kullës së Fidelit” në kryeqytet, krahas ish-selisë të Partisë Demokratike, duket se është bërë shkak për largimin e memorialit

Lexo me Shume