Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kujdestar"

Kujdestares që rrahu jetimin i bie të fikët gjatë marrjes në pyetje nga policia

    Kujdestares që rrahu jetimin i bie të fikët gjatë marrjes në pyetje nga policia

Policia dhe Ministria e Mirëqenies Sociale kanë reaguar sot për ngjarjen e rëndë të shënuar në Durrës, ku një 3-vjeçar jetim është rrahur mizorisht nga kujdestarja e turnit në Shtëpinë

Lexo me Shume