Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kufoma"

Kufoma në Selitë, policia kërkon ndihmë për identifikimin

Kufoma në Selitë, policia kërkon ndihmë për identifikimin

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Një javë pas gjetjes së kufomës në Selitë, policia ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për identifikimin e viktimës. Bëhet me dije

Lexo me Shume

Identifikohet kufoma në landfillin e Sharrës, i përket një 17-vjeçari nga Tropoja

    Identifikohet kufoma në landfillin e Sharrës, i përket një 17-vjeçari nga Tropoja

Pak orë pas bërjes të ditur të lajmit për gjetjen e një kufome, burime të grupit hetimor deklarojnë se i përket një 17-vjeçari nga Tropoja. Viktima është Ardit Xhoklaj 17

Lexo me Shume

Tiranë, gjendet një kufomë në landfillin e Sharrës

    Tiranë, gjendet një kufomë në landfillin e Sharrës

Një kufomë është gjetur ditën e sotme në landfillin e Sharrës. Kufoma e personit të paidentifikuar ende është gjetur nga punëtorët e pastrimit në Sharrë. Ndërkohë që pritet ardhja e

Lexo me Shume

27-vjeçari i mbytur në Vjosë, gjendet pas 4 orësh trupi i pajetë

    27-vjeçari i mbytur në Vjosë, gjendet pas 4 orësh trupi i pajetë

Një i ri 27-vjeçar u mbyt mesditën e sotme në lumin e Vjosës, në fshatin Novoselë. Burime të policisë bëjnë me dije se kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, ku kanë

Lexo me Shume

Himalaje, gjendet pas 16 vjetësh kufoma e alpinistit të njohur

    Himalaje, gjendet pas 16 vjetësh kufoma e alpinistit të njohur

Trupat e alpinistit të njohur Alex Lowe dhe e kameramanit David Bridges janë gjetur tashmë pas 16 vjetësh. Në një deklaratë për mediat, e veja e Alex Lowe tha se

Lexo me Shume

Kufomat e gjetura në bunker, identifikohet i shumëkërkuari i policisë

    Kufomat e gjetura në bunker, identifikohet i shumëkërkuari i policisë

Një ditë pas gjetjes së dy kufomave në një bunker në mes të pyllit në Fushë Mejdan, detaje të reja janë zbuluar nga policia. Mësohet se dy kufomat e dekompozuara

Lexo me Shume