Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kufizim"

(FOTO) Rrëshqitje masive të dheut, UKT: Kufizime të ujit në disa zona

    (FOTO) Rrëshqitje masive të dheut, UKT: Kufizime të ujit në disa zona

Reshjet e dendura të shiut janë bërë shkak për një rrëshqitje masive dheu përgjatë tubit kryesor i cili furnizon me ujë  zonën e Tiranës së Re, Komunën e Parisit, Shkozën,

Lexo me Shume

“Run4autism”, Bashkia e Tiranës: Më 2 prill do të bllokohet qarkullimi përgjatë bulevardit

    “Run4autism”, Bashkia e Tiranës: Më 2 prill do të bllokohet qarkullimi përgjatë bulevardit

Me rastin e aktivitetit “Run4autism” do të kufizohet nesër lëvizja e automjeteve përgjatë bulevardit “Dëshmorët e Kombit” dhe “Zogu I”. Në njoftimin e Bashkisë së Tiranës thuhet se më 2

Lexo me Shume