Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kucove"

Përndiqte 17-vjeçaren, arrestohet 28-vjeçari në Kuçovë

    Përndiqte 17-vjeçaren, arrestohet 28-vjeçari në Kuçovë

Një i ri 28-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Kuçovës pasi prej kohësh përndiqte një të re 17-vjeçare. Mateo Bara akuzohet se në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur,

Lexo me Shume