Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kube"

Saint West prezantohet për paparazz-ët

    Saint West prezantohet për paparazz-ët

Një gjë pozitove që ne fituam nga pushimet e Kardashian-ëve në Kubë ishte dalja e parë publike e vogëlushit Saint West. Teksa Kim, Kayne dhe North po lëviznin nga makina

Lexo me Shume

(Video) Skandaloze! Fëmijëve u mësojnë të bëjnë “twerk” në shkolla

    (Video) Skandaloze! Fëmijëve u mësojnë të bëjnë “twerk” në shkolla

Një video e shpërndarë në rrjetet sociale, ka bërë xhiron e botës e ka shkaktuar trazira, referuar dhe komenteve. Protagonistët kryesorë të saj janë disa fëmijë, të cilët duke parë mesa

Lexo me Shume

Shtyhet koncerti i Rolling Stones për shkak të Obamës

    Shtyhet koncerti i Rolling Stones për shkak të Obamës

Dje forcat ajrore presidenciale u ulën në aeroportin ndërkombëtar të Jose Marti duke shënuar fillimin e turneut triditor të Obamës në Kubë. Edhe pse ishte ditë me shi, presidenti Obama

Lexo me Shume