Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kualifikimi"

Llogaritë vazhdojnë! Ja cilat rezultate na kualifikojnë…

    Llogaritë vazhdojnë! Ja cilat rezultate na kualifikojnë…

Nuk rezultoi një mbrëmje e kënaqshme ajo e djeshmja e Euro 2016, për Kombëtaren Shqiptare. Pritshmëritë ishin të mëdha përsa i përket rezultateve të mundshme në 4 ndeshjet e luajtura

Lexo me Shume