Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kualifikimet"

(Foto) Euro 2016 – Gafa e UEFA-s: Shqipëria zbret në fushë sot në orën 18:00

    (Foto) Euro 2016 – Gafa e UEFA-s: Shqipëria zbret në fushë sot në orën 18:00

Ndërkohë që në prag të ndeshjeve të sotme, të fundit për fazën e grupeve të Euro 2016, të gjithë shqiptarët qëndrojnë me laps e me letër për të parë kombinimet

Lexo me Shume