Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kryesia e Kuvendit"

Kryesia e Kuvendit, Meta takim me Vlahutin dhe eurodeputetin Fleckeinstein

    Kryesia e Kuvendit, Meta takim me Vlahutin dhe eurodeputetin Fleckeinstein

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, ka zhvilluar një takim në Kryesinë e Kuvendit, me ambasadoren e Bashkimit Europian në Shqipëri, Romana Vlahutin dhe eurodeputetin Knut Fleckeinstein. Pritet që takimi mes

Lexo me Shume