Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kryeministria"

Dojna Mema dhe Sara Kapo sjellin Shote Galicën e kohëve moderne

Dojna Mema dhe Sara Kapo sjellin Shote Galicën e kohëve moderne

Kryengritësja kosovare, që luftoi për bashkimin e viseve shqiptare, do të gjallojë sërish falë idesë origjinale të moderatores së “Top Albania Radio”, Dojna Mema, projekti i së cilës bëri për

Lexo me Shume

Protestë përpara Kryeministrisë kundër ndërtimit të digave në Vjosë

    Protestë përpara Kryeministrisë kundër ndërtimit të digave në Vjosë

Protestues nga lugina e Vjosës së bashku me ushtrues të sportit të kajakut, kanë protestuar sot përpara Kryeministrisë kundër ngritjes së hidrocentralit në Vjosë. Simbol i kësaj proteste ishte një

Lexo me Shume

Arrestohet në Greqi “shoferi” i Ramës, Kryeministria e mohon, publikon emrin

    Arrestohet në Greqi “shoferi” i Ramës, Kryeministria e mohon, publikon emrin

Zyra e Shtypit të Kryeministrisë ka reaguar lidhur me lajmin e publikuar për arrestimin në Greqi të shtetasit shqiptar që pretendon se është shofer dhe truprojë i kryeministrit Rama. Ky

Lexo me Shume

Fushë basketbolli brenda Kryeministrisë, Olti Curri: Prandaj s’i kanë dhënë post Braçes

    Fushë basketbolli brenda Kryeministrisë, Olti Curri: Prandaj s’i kanë dhënë post Braçes

Opinionisti Olti Curri ka postuar në rrjetin social Facebook një foto nga ambientet e brendshme të Kryeministrisë, ku shihet se është ndërtuar një fushë basketbolli. Bashkangjitur fotos, ai ironizon duke thënë

Lexo me Shume