Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kryeministri Rama"

Drini Zeqo: “Nuk është hera e parë që marr dhurata nga kryeministri”

    Drini Zeqo: “Nuk është hera e parë që marr dhurata nga kryeministri”

    … ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Gazetari i njohur Drini Zeqo feston sot ditëlindjen e tij të 34-t dhe entuziazmit të festës i është bashkangjitur

Lexo me Shume