Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kryefamiljar"

Grabitje me armë në Lezhë, plagoset kryefamiljari

    Grabitje me armë në Lezhë, plagoset kryefamiljari

Një grabitje me armë është shënuar në Lezhë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur kryefamiljari. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pas mesnate, rreth orës 01:30, në fshatin Rrilë. Gjatë

Lexo me Shume