Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kruje"

Konflikt me armë në Krujë, pranga 3 personave. Sekuestrohen armë dhe fishekë

    Konflikt me armë në Krujë, pranga 3 personave. Sekuestrohen armë dhe fishekë

Dy vëllezër dhe një person tjetër janë vënë në prangat e policisë pas konfliktit për motive të dobëta që devijoi në përdorimin e armës. Në sajë të ndërhyrjes së forcave

Lexo me Shume

Djegia e autobusit në Krujë, lihet në burg shoferi

    Djegia e autobusit në Krujë, lihet në burg shoferi

Gjykata e Apelit ka vendosur të lërë në burg shtetasin “Skënder Jonuzaj”, shofer i autobusit që u përfshi nga flakët pak kohë më parë në qytetin e Krujës. Ai u

Lexo me Shume

Djegia e autobusit në Krujë, ndërrojnë jetë dy të moshuara në Greqi

    Djegia e autobusit në Krujë, ndërrojnë jetë dy të moshuara në Greqi

Dy prej të moshuarave që ndodheshin në autobusin që u përfshi nga flakët pak kohë më parë në Krujë, kanë ndërruar jetë duke mos u rezistuar dot plagëve të marra.

Lexo me Shume

Zjarri në Krujë, të plagosurat në gjendje kritike për jetën

    Zjarri në Krujë, të plagosurat në gjendje kritike për jetën

Dhjetë prej grave që mbetën të plagosura si pasojë e zjarrit që përfshiu autobusin një ditë më parë në Krujë, thuhet se janë në gjendje kritike për jetën. Shefi i

Lexo me Shume

Zjarri në Krujë, burimet: Shkak, një masë elektrike

    Zjarri në Krujë, burimet: Shkak, një masë elektrike

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me tragjedinë e shënuar ditën e sotme në Krujë, ku një autobus u përfshi nga flakët gjatë një ekskursioni që po zhvillonin një grup

Lexo me Shume

Krujë, sekuestrohen drogë, armë dhe automjete

    Krujë, sekuestrohen drogë, armë dhe automjete

Policia e Krujës ka vënë në pranga një person nën akuzën e “armëmbajtjes pa leje”. Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij, policia ka gjetur dhe sekuestruar lëndë narkotike

Lexo me Shume

Krujë, tentoi të vriste gruan para fëmijëve, pranga bashkëshortit

    Krujë, tentoi të vriste gruan para fëmijëve, pranga bashkëshortit

Policia e Krujës ka mundur të parandalojë një krim në familje. Mësohet se një konflikt i çastit mes dy bashkëshorteve, Ibrahim Lika 53 vjeç dhe A. Lika 47 vjeç, për

Lexo me Shume