Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Krostat"

Krostatë me marmelatë dardhe

    Krostatë me marmelatë dardhe

Ëmbëlsirat e thjeshta për mëngjes ose për zemër janë një pasion më vete. Jo sepse bëhen për dy minuta, por edhe sepse i japin shtëpisë ngrohtësinë familjare me aromën që

Lexo me Shume