Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Krokodil"

Krokodili tërheq brenda në liqen një 2-vjeçar

    Krokodili tërheq brenda në liqen një 2-vjeçar

Autoritetet në Florida kanë bërë të ditur ditën e sotme se një fëmijë 2-vjeçar është tërhequr nga një aligator (krokodil) në liqenin “Seven Seas Lagoon”. Familja e vogëlushit po pushonte

Lexo me Shume