Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "krokdil"

(Video) Vizitori i “pazakontë” në Florida

    (Video) Vizitori i “pazakontë” në Florida

Lojtarët e golfit në Buffalo Creek, Palmetto, janë vizituar nga një “turist” tepër i pazakontë ditët e fundit: nga një krokodil. Dhe jo nga një krokodil me përmasa të zakonshme,

Lexo me Shume