Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kritika"

Propozoi ndalimin e përhershëm të hyrjes së refugjatëve, kryeministri australian përballet me kritika të shumta

    Propozoi ndalimin e përhershëm të hyrjes së refugjatëve, kryeministri australian përballet me kritika të shumta

Kryeministri i Australisë, Malcolm Turnbull, u shpreh se do të dërgojë së shpejti në parlament projektligjin që do të pengojë hyrjen e refugjatëve me barka i drejtohen Australisë. Sipas tij,

Lexo me Shume

“Fox” kritikohet ashpër për dhunën ndaj Jennifer Lawrence

    “Fox” kritikohet ashpër për dhunën ndaj Jennifer Lawrence

Posteri që promovonte daljen në kinema të “X-Men: Apocalypse” nuk është pritur aspak mirë. Në të shfaqet personazhi i Oscar Isaac, i cili është duke mbytur superheroinën Mystique, roli i

Lexo me Shume

Gisele Bundchen: Më thoshin që s’do të bëhesha kurrë modele se e kisha hundën të madhe

Gisele Bundchen: Më thoshin që s’do të bëhesha kurrë modele se e kisha hundën të madhe

Gisele Bundchen mund të jetë një nga modelet më të paguara në botë, por kjo nuk do të thotë që ajo e “ka kaluar lumin” pa u lagur. Modelja e

Lexo me Shume