Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kristen Stewart"

Kristen Stewart për marrëdhënien me Pattinson: Nuk ishte jeta e vërtetë, po jetoja një farsë

    Kristen Stewart për marrëdhënien me Pattinson: Nuk ishte jeta e vërtetë, po jetoja një farsë

Katër vjet pas përfundimit të marrëdhënies me Robert Pattinson, Kristen Stewart ka folur për të në një intervistë për “T Magazine”. Në 2012-n, ajo bëri një deklaratë publike ku i

Lexo me Shume

Kristen Stewart, sërish në një lidhje me asistenten e saj

    Kristen Stewart, sërish në një lidhje me asistenten e saj

Fotografitë e bëra këtë fundjavë në Festivalin e Filmit në Kanë tregojnë aktoren simpatike duke ecur dorë për dore me Alicia Cargile, atë që dyshohet të jetë partnerja e saj

Lexo me Shume

Kristen Stewart ka bërë një ndryshim të madh

Kristen Stewart ka bërë një ndryshim të madh

  Ajo që na identifikon të gjithëve është paraqitja e jashtme. Kur mësohemi me një model apo ngjyrë flokësh të njëjtë e kemi të vështirë të njihemi pasi e kemi

Lexo me Shume

Ja me cilën aktore e ngatërrojnë Justin Bieber

    Ja me cilën aktore e ngatërrojnë Justin Bieber

Pas problemeve që i lindën duke anulluar takimet me fansat e tij, e vetmja gjë që i mungonte tani ishte ta ngatërrojnë me një vajzë. Pikërisht kjo ka ndodhur ditën

Lexo me Shume