Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "krim"

Parandalohet një krim në Tiranë, pranga autorit

    Parandalohet një krim në Tiranë, pranga autorit

Nga Anduena Llabani Efektivë të Policisë të Tiranës kanë arritur të parandalojnë në kohë një ngjarje kriminale, duke vënë në pranga autorin. Është kryer arrestimi i shtetasit Altin M., i

Lexo me Shume

Arrestohet autori i krimit makabër, Policia e Vlorës zbardh diagnozën. Ishte përdorues i lëndëve narkotike

    Arrestohet autori i krimit makabër, Policia e Vlorës zbardh diagnozën. Ishte përdorues i lëndëve narkotike

Policia e qytetit të Vlorës ka bërë të ditur detaje lidhur me krimin makabër të shënuar ditën e sotme në fshatin Palasë të Vlorës. Autori i vrasjes së 12-vjeçarit ka

Lexo me Shume

Krim në familje në Dukagjin, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

    Krim në familje në Dukagjin, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

Një krim i rëndë është shënuar ditën e sotme në Dukagjin, ku pas një sherri në fshatin Lekaj të Dukagjinit, vëllai ka qëlluar me armë vëllanë e tij dhe kunatën,

Lexo me Shume

Krim pasioni, Jonida Çanaku u torturua para se të vritej. Vetëm 25 persona në varrimin e saj

    Krim pasioni, Jonida Çanaku u torturua para se të vritej. Vetëm 25 persona në varrimin e saj

Detaje tronditëse janë zbardhur nga krimi i i zbuluar një ditë më parë: 65-vjeçari nga Lushnja, Sokrat Shano, që kreu vetëvrasje, kishte lënë një letër ku bënte me dije vrasjen

Lexo me Shume

Parandalohet krimi në Fier, pranga 2 autorëve

    Parandalohet krimi në Fier, pranga 2 autorëve

Policia e Fierit ka arritur në kohë të parandalojë një krim dhe të arrestojë dy shtetasit që dyshohet se kanosën me armë një të ri në lokal. Ngjarja ka ndodhur

Lexo me Shume

U kap në Ibiza me 1.3 ton drogë, pranga “bosit” shqiptar të krimit

    U kap në Ibiza me 1.3 ton drogë, pranga “bosit” shqiptar të krimit

Një shtetas i dyshuar për trafik droge është vënë në prangat e policisë spanjolle. Ai u arrestua dy ditë më parë lidhur me një ngjarje të ndodhur më 30 dhjetor

Lexo me Shume

Gjenden 2 trupa në një bunker në Tropojë

    Gjenden 2 trupa në një bunker në Tropojë

Mesditën e sotme, një ngjarje e rëndë është raportuar nga Tropoja, ku dy persona janë gjetur të vdekur brenda një bunkeri në afërsi të Mjedanit. Bëhet me dije se viktimat

Lexo me Shume