Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Krim ne familje"

Kërcënoi me armë të vëllanë, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

    Kërcënoi me armë të vëllanë, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Një krim në familje është parandaluar në kohë nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 1, Tiranë. Ndërhyrja është kryer menjëherë pas një telefonate nga një qytetar, i cili denonconte

Lexo me Shume

Parandalohet krimi në familje, pranga 31-vjeçarit pas denoncimit të bashkëshortes

    Parandalohet krimi në familje, pranga 31-vjeçarit pas denoncimit të bashkëshortes

Nga Anduena Llabani Policia e Tiranës ka parandaluar krimin në familje, duke vënë në pranga një shtetas 31-vjeçar. Ndalimi i tij u krye pas denoncimit të bashkëshortes së tij, e

Lexo me Shume

Krim në familje në Durrës, djali qëllon me armë zjarri babanë

    Krim në familje në Durrës, djali qëllon me armë zjarri babanë

Një krim në familje është shënuar mbrëmjen e sotme në Durrës, ku një i ri ka qëlluar me armë zjarri babanë e tij. Mësohet se krimi është kryer brenda banesës

Lexo me Shume

Krim në familje, gruaja vret me sëpatë burrin teksa ai flinte

    Krim në familje, gruaja vret me sëpatë burrin teksa ai flinte

Një krim në familje është shënuar gjatë natës së mbrëmshme në fshatin Barbullush të bashkisë Vau i Dejës në Shkodër, përcjell Blitz.al. Mësohet se shtetësja 35-vjeçare Mirela Buzalli 35 vjeçe

Lexo me Shume

Vritet me thikë shqiptari në Itali, dyshime mbi bashkëshorten dhe kunatin

    Vritet me thikë shqiptari në Itali, dyshime mbi bashkëshorten dhe kunatin

Një tjetër krim në familje është shënuar në Itali, ku një shtetas shqiptar ka mbetur i vdekur pas goditjeve të marra me thikë. 37-vjeçari shqiptar, identiteti i të cilit nuk

Lexo me Shume

Krujë, tentoi të vriste gruan para fëmijëve, pranga bashkëshortit

    Krujë, tentoi të vriste gruan para fëmijëve, pranga bashkëshortit

Policia e Krujës ka mundur të parandalojë një krim në familje. Mësohet se një konflikt i çastit mes dy bashkëshorteve, Ibrahim Lika 53 vjeç dhe A. Lika 47 vjeç, për

Lexo me Shume

Nëna e Ida Dervishit: “Vajza ime flinte me pistoletë në kokë”

    Nëna e Ida Dervishit: “Vajza ime flinte me pistoletë në kokë”

Nëna e Ida Dervishit, gruas që u vra nga bashkëshorti i saj, oficer i Gardës, dy ditë më parë, ka folur për gazetën “Panorama”, ku tregon se vdekja e së

Lexo me Shume

Krimi në familje, çifti u konfliktua për karikuesin e telefonit

    Krimi në familje, çifti u konfliktua për karikuesin e telefonit

Ngjarja e rëndë e shënuar mëngjesin e djeshëm mendohet të jetë shkaktuar prej një konflikti banal. Punonjësi i Gardës të Republikës së Shqipërisë, Admir Dervishi 29 vjeç, ka treguar gjatë

Lexo me Shume

Vrasja në Kombinat-një histori e mbartur dhune, viktima kishte urdhër mbrojtje

  Vrasja në Kombinat-një histori e mbartur dhune, viktima kishte urdhër mbrojtje

Krimi i dytë në familje shënuar brenda pak ditëve në kryeytet, duket se ka qenë një histori dhune e mbartur

Lexo me Shume

Krim në familje, ndërron jetë gruaja që u qëllua nga bashkëshorti gardist

  Krim në familje, ndërron jetë gruaja që u qëllua nga bashkëshorti gardist

Një tjetër krim në familje ka tronditur kryeqytetin. Shtetasi Admir Dervishi 29 vjeç me detyrë punonjës i Gardës së Republikës,

Lexo me Shume

23-vjeçari vrau me thikë të atin, ja dinamika e ngjarjes në ish-Bllok

  23-vjeçari vrau me thikë të atin, ja dinamika e ngjarjes në ish-Bllok

  Policia ka reaguar lidhur me ngjarjen e shënuar mbrëmjen e djeshme në rrugën “Zef Jubani”, në afërsi të shkollës

Lexo me Shume