Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kreshnik Spahiu"

Zgjedhjet në Dibër, Kreshnik Spahiu: Votim familjar

Zgjedhjet në Dibër, Kreshnik Spahiu: Votim familjar

Kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook një video të shkëputur nga zgjedhjet e zhvilluara të dielën në Dibër, ku shihet

Lexo me Shume

AK çel fushatën për “shtet me duar të pastra”, Spahiu – Ramës: Fatkeqësi je ti, jo Trump-i!

    AK çel fushatën për “shtet me duar të pastra”, Spahiu – Ramës: Fatkeqësi je ti, jo Trump-i!

Aleanca Kuqezi çeli ditën e sotme fushatën për “shtet me duar të pastra”, së cilës iu bashkuan 200 juristë. Në fjalën e tij, kreu i AK-së, Kreshnik Spahiu, sulmoi Ramën

Lexo me Shume