Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kredi te buta"

Kryebashkiaku Erion Veliaj: 2,000 kredi të buta për të pastrehët

    Kryebashkiaku Erion Veliaj: 2,000 kredi të buta për të pastrehët

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ishte i pranishëm në përurimin e konviktit të rikonstruktuar të shkollës së mesme elektrike “Gjergj Canco” në Tiranë. Ai tha se 230 nxënësit

Lexo me Shume