Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kourtney Kardashian"

Penelope Kardashian vetëm 3 vjeç dhe grimohet si profesioniste

Penelope Kardashian vetëm 3 vjeç dhe grimohet si profesioniste

  Harrojini mësimet e make up-it në Youtube! Le të flasim për këshillat e bukurisë nga Penelope Scotland Disick. E vogla e Kourtney Kardashian duket se është jashtëzakonisht e talentuar

Lexo me Shume