Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kosov"

Që prej 17 prillit kufiri Maqedoni-Kosovë do të kalohet vetëm me letërnjoftime

    Që prej 17 prillit kufiri Maqedoni-Kosovë do të kalohet vetëm me letërnjoftime

Duke filluar nga e diela e ardhshme, qytetarët e Maqedonisë dhe Kosovës do të mund të lëvizin nëpër territoret respektive vetëm duke përdorur letërnjoftimet (kartat e identitetit). Ky lajm, vjen

Read Full Article