Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Korrupsion pasiv"

“Korrupsion pasiv”, arrestohet drejtori i IMTV në Lushnjë

    “Korrupsion pasiv”, arrestohet drejtori i IMTV në Lushnjë

Drejtori i IMTV pranë Bashkisë Lushnjë, Laver Dupi 52 vjeç, është vënë në prangat e policisë nën akuzën e korrupsionit pasiv, pas denoncimit të bërë ndaj tij në emisionin investigativ

Lexo me Shume