Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Korfuz"

Korfuz, shqiptari përdhunon turisten spanjolle

    Korfuz, shqiptari përdhunon turisten spanjolle

Një turiste spanjolle, e cila ndodhej për të pushuar në Korfuz, është përdhunuar nga një shtetas shqiptar. 25-vjeçarja, emri i të cilës nuk bëhet i ditur, ka deklaruar se akti

Lexo me Shume

Gjysmë ton hashash në Korfuz, policia greke: Gomonia mund të ketë hyrë në ujërat shqiptare

    Gjysmë ton hashash në Korfuz, policia greke: Gomonia mund të ketë hyrë në ujërat shqiptare

Një sasi e madhe droge është gjetur dhe sekuestruar në Korfuz nga policia greke, e cila ka deklaruar se bëhet fjalë për gjysmë ton hashash, konkretisht 551 kilogramë drogë. Lënda

Lexo me Shume