Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Korea e Veriut"

Koreja e Jugut: Kim Jong ekzekutoi zv/kryeministrin

    Koreja e Jugut: Kim Jong ekzekutoi zv/kryeministrin

Në një konferencë të së mërkurës, Koreja e Jugut bëri të ditur se lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong, ka urdhëruar ekzekutimin e zëvendëskryeministrit, i cili ka treguar mungesë

Lexo me Shume

(VIDEO) Koreja e Veriut kërcënon Amerikën: Shansi i fundit

    (VIDEO) Koreja e Veriut kërcënon Amerikën: Shansi i fundit

Koreja e Veriut ka kërcënuar sërish Amerikën përmes një videoje propagandistike, ku tregon se si do ta shkatërrojë. Videoja e titulluar “Shansi i fundit”, e cila zgjat 4 minuta, ka

Lexo me Shume