Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Korab"

Dibër, gjenden dy turistët e humbur në malin e Korabit

    Dibër, gjenden dy turistët e humbur në malin e Korabit

Dy turistë të huaj, një francez dhe një çek, humbën kontaktet që prej ditës së djeshme. Ata ishin të pajisur me GPS, por policia nuk arrinte të lokalizonte vendndodhjen, gjë

Lexo me Shume