Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kopshti Zoologjik"

Veliaj: Vizitoni Rokin dhe Smokin!

Veliaj: Vizitoni Rokin dhe Smokin!

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, po vijon me investimet në përmirësimin e kushteve në Kopshtin Zoologjik. Në një postim

Lexo me Shume

Skandal në Kopshtin Zoologjik, ujku sulmon 2-vjeçaren

    Skandal në Kopshtin Zoologjik, ujku sulmon 2-vjeçaren

Një vogëlushe është sulmuar nga ujku teksa po i afronte kafshës një biskotë. Ngjarja ka ndodhur paraditen e së shtunës në ambientet e Kopshtit Zoologjik. Babai i vajzës tregon se

Lexo me Shume