Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kopsht zoologjik"

Kopshti i pazakontë zoologjik në Kinë, ku në kafaz janë njerëzit

Kopshti i pazakontë zoologjik në Kinë, ku në kafaz janë njerëzit

Nëse e keni pyetur ndonjëherë veten se si ndihesh kur je brenda një kafazi të një kopshti zoologjik, nga Kina vjen përgjigjja e duhur për ju. Kopshti “The Lehe Ledu”

Lexo me Shume