Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kopertine"

Charlie Hebdo ironizon: “Je suis Panama”

    Charlie Hebdo ironizon: “Je suis Panama”

Skandali më i madh financiar i ditëve të fundit, i komentuar gjerësisht nga mediat botërore, nuk i ka shpëtuar as revistës satirike “Charlie Hebdo”. Revista satirike i ka kushtuar faqen

Lexo me Shume

Naomi Watts, 47-vjeçarja e bukur pa botoks

Naomi Watts,  47-vjeçarja e bukur pa botoks

Cili është sekreti? Naomi Watts, në moshën  47-vjeçare, është fotografuar për kopertinën e revistës “New Beauty” dhe deklaron se nuk ka bërë botoks. Në një intervistë për revistën, Watts flet

Lexo me Shume