Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Konventa"

Reforma në drejtësi, Luan Rama: LSI e gatshme për konsensus

    Reforma në drejtësi, Luan Rama: LSI e gatshme për konsensus

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama, deklaroi se LSI do të vijojë përpjekjet për të finalizuar me sukses reformën në drejtësi. Nga Gjirokastra, ai tha se

Lexo me Shume