Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kontrate"

Mourinho: Nuk kam nënshkruar kontratë me Manchester United

    Mourinho: Nuk kam nënshkruar kontratë me Manchester United

Ish-menaxheri i Chelseas, portugezi Jose Mourinho, ka mohuar nënshkrimin e një kontrate me Manchester United. Ai këmbëngul se nuk ka nënshkruar asnjë kontratë me gjigantin anglez, për të marrë përsipër

Lexo me Shume